Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Oława
Innowacyjna strategia PRIME-TIME® SEO, sposobem na podbicie Internetu

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Współczesny świat całkowicie zdominowany jest przez działalność internetową. Reklamy, wydaje się otaczają nas na każdym kroku. Konsumenci przyzwyczajeni do tego, że zza każdego rogu będzie atakowała ich kolejna reklama z informacją o promocji, stają się na tego typu formę marketingu po prostu zobojętnieni. Wobec tego, nasuwa się pytanie jak efektywnie wypromować swój biznes w Internecie? Jak wiadomo, tylko dzięki temu można przyciągnąć grono nowych klientów. Właśnie w tym celu, wprowadzono nową, innowacyjną strategię PRIME-TIME® SEO. Na czym ona polega?
Innowacyjna strategia PRIME-TIME® SEO, sposobem na podbicie Internetu

PRIME-TIME® SEO- istotna innowacja

Zacznijmy od tego, że strategia to została opracowana przez firmę Media Click, która od lat stara się jak najlepiej wspierać przedsiębiorców, by w Internecie mogli zaistnieć, a nie tylko być. Strategia ta bazuje na wieloletnim doświadczeniu, a także na zastosowaniu szeregu różnorodnych działań marketingowych. Jak wiadomo, strona internetowa, może być uznana za sukcesywną tylko i wyłącznie wtedy, kiedy przynosi firmom oczekiwany zysk. Oznacza to, że musi być ona odwiedzana przez klientów, a co więcej, musi odpowiednio wyróżniać się na tle innych, konkurencyjnych witryn. PRIME-TIME® SEO jest więc oparte na dokładnym i szczegółowym researchu, a także na zdefiniowaniu kluczowych potrzeb grona konsumentów i sprawdzeniu tego, czego najbardziej poszukuje w wyszukiwarce.

Na czym polega ta strategia?

Podstawą PRIME-TIME® SEO, stała się dogłębna i niezwykle skrupulatna analiza strony internetowej. Po jej dokonaniu, możliwe jest zdefiniowanie potrzeb właściciela, a co najważniejsze, konkretnej grupy docelowej. Klasyczne pozycjonowanie, przy tej strategii, wydaje się więc działaniem mało efektywnym, gdyż rzadko kiedy, przedsiębiorcy zyskiwali tak ogromną szansę zaistnienia na tle konkurencji. Innowacyjna metoda SEO znacznie poprawi wyniki strony, a dodatkowo nie trzeba marnować budżetu na inne, nieefektywne działania marketingowe i można zminimalizować ryzyko popełnienia na tym etapie błędu. Głównym zadaniem PRIME-TIME® jest po pierwsze zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu, analogicznie strona może wygenerować większy ruch, a tym samym zwiększy się sprzedaż. Słowa kluczowe zmieniają się nieustannie, więc istotne jest to, żeby dobierać frazy tak, by po kliknięciu kierowały na stronę produktów. W tej strategii duży nacisk kładzie się także na pozycjonowanie grafiki, co przykuwa uwagę internautów i zwiększa ich zainteresowanie.

Konwersja, remarketing i ich pomiary

Wkrótce w naszym kraju, ma pojawić się innowacyjna możliwość mierzenia konwersji w odniesieniu do wizyt w sklepie stacjonarnym, co również ma zostać zawarte w strategii PRIME-TIME®. Sprawi to, że przedsiębiorcy dowiedzą się które kampanie reklamowe, czy urządzenia, skutkują zwiększeniem się liczby wizyt w jego sklepie. Okazuje się bowiem, że klienci najwięcej czasu poświęcają na wyszukiwanie informacji o marce w Internecie, zanim zdecydują się na wizytę czy zakupy w danym sklepie. Dodatkowo, strategia będzie dysponowała możliwością remarketingu, który ma za zadanie zmobilizować internautów, do powrotu na dane strony internetowe.

Źródło: MediaClick


MRo © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Środa 31 maja 2023
Imieniny
Anieli, Feliksa, Kamili

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl